Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 20 kwietnia 2021 napisz DONOS@

DYPLOM 2013 – LICEUM PLASTYCZNE IM. WOJCIECHA KOSSAKA W ŁOMŻY

Liceum Plastyczne im. Wojciecha Kossaka oraz Galeria Sztuki Współczesnej Muzeum Północno-Mazowieckiego zapraszają 20 czerwca 2013 roku (czwartek) do sal galerii przy ul. Długiej 13 w Łomży na otwarcie wystawy "Dyplomy 2013".

Wystawa prac dyplomowych tegorocznych absolwentów Liceum Plastycznego im. Wojciecha Kossaka w Łomży powinna zaskoczyć widzów różnorodnością tematyki prac i technik ich wykonania. Realizacje przygotowywane pod okiem profesorów: Magdaleny Rusieckiej, Katarzyny Swoińskiej, Stanisława Kędzielawskiego (grafika warsztatowa) i Gabrieli Horosz (grafika komputerowa) mają oryginalny i autorski oraz bardzo często, osobisty charakter. Bogactwo pomysłów, świadczące o odważnym i dojrzałym myśleniu młodych twórców, doskonale koresponduje tu z wysokim, zarówno artystycznym, jak i technicznym ich poziomem. Patrząc na te prace można mówić, bez zbytniej przesady, o ich dojrzałym i profesjonalnym charakterze. Ta tematyczna i techniczna mieszanka dyplomów absolwentów rocznika 2013 sprawia, że każdy uważny odbiorca znajdzie na tej wystawie coś dla siebie. Będzie mógł, jeśli zechce, wniknąć głęboko w wysublimowane, często wręcz wizjonerskie, „światy” młodych i wrażliwych artystów.

rcgwizdon

Grzegorz Gwizdon
wt, 25 czerwca 2013 14:18
Data ostatniej edycji: wt, 25 czerwca 2013 14:44:19

 


facebook g.jpg

Galeria Sztuki Współczesnej
Muzeum Północno - Mazowieckiego w Łomzy.

18-400 Łomża
ul. Długa 13
tel. (086) 2164100

Czynna oprócz poniedziałków i dni świąteczne
w godz. 10 - 17.
Bilet wstępu do galerii:
normalny - 3 zł
ulgowy - 2 zł
Karta Dużej Rodziny
- 2 zł
Karta Seniora -2 zł
Bilet wstępu
do galerii:
-inne wydarzenia- 6 zł
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę