Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 02 marca 2021 napisz DONOS@

Zambrów. Nowe Centrum Kultury już do remontu

Niespełna rok cieszyli się mieszkańcy Zambrowa swoim Centrum Kultury. Okazało się, że wybudowany za ponad 12 mln zł obiekt ma poważne błędy budowlane. Potwierdziła to ekspertyza niezależnych fachowców.

Najpoważniejsze usterki stwierdzono w konstrukcji dachu, który trzeba poprawić, i w piwnicach, które muszą być odwodnione. Z tego właśnie powodu swoje lokum musiała opuścić Regionalna Izba Historyczna, której eksponatom zagrażała wilgoć.

Wykonawca, który początkowo nie chciał w ogóle uznać reklamacji władz miasta, po tej ekspertyzie stał się bardziej skłonny do ugody i wady mają zostać usunięte do końca tego roku.

Regionalna Izba Historyczna będzie miała nowe lokum w zakupionym właśnie przez władze.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę