Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 27 lutego 2021 napisz DONOS@

Zielona Gala w Szepietowie

Można będzie zdobyć wiedzę teoretyczną i praktyczną, skorzystać z porad fachowców i obejrzeć ponad setki maszyn - w Szepietowie rozpoczyna się w sobotę (25.05.) Zielona Gala. To już dziewiąta edycja imprezy adresowanej przede wszystkim do hodowców bydła, którzy stanowią większość wśród podlaskich rolników - mówi zastępca dyrektora Podlaskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego- Marek Skarżyński.

Specjalną atrakcją Zielonej Gali są co roku pokazy maszyn i sprzętu do koszenia zielonki i przygotowywania z niej paszy. W tym roku będzie on wyjątkowo widowiskowy.

Zielonej Gali towarzyszą Podlaskie Targi Budownictwa Wiejskiego. Motywem przewodnim w tym roku będzie termomodernizacja budynków i wykorzystywanie wszelkich źródeł energii, przede wszystkim odnawialnej w gospodarstwie.

Zielona Gala na terenach PODR w Szepietowie odbywa się w sobotę i niedzielę od 10:00 do 13.30.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę