Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 20 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radio.bialystok.pl

Grajewianin podejrzany o pedofilie zatrzymany

Mieszkaniec Grajewa zatrzymany pod zarzutem pedofilii. Jest to wynik prowokacji dziennikarskiej. Została ona przeprowadzona pod hasłem "O jednego mniej przez dzienikarzy Wprost i Polsatu. Reporter magazynu "Interwencja" przez dwa tygodnie prowokował pedofila w internecie podając się za 14 letniego chłopca. Dostał od zatrzymanego mężczyzny ponad 30 maili z dołączonymi zdjęciami i filmami z dziecięcą pornografią. W listach pedofil proponował stosunki seksualne, chociaż wiedział, że pisze do nieletniego. Do spotkania, które było dziennikarską prowokacją, doszło na warszawskim Ursynowie. Pedofil został zatrzymany pod jednym z warszawskich centrów handlowych - mówi Anna Kędzierzawska z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji.

Akcja "O jednego" mniej rozpoczęła się 24 stycznia. Mieszkaniec Grajewa jest drugą osobą zatrzymaną od początku trwania akcji. Akcja o jednego mniej nie jest jedyną mającą poprawić bezpieczeństwo dzieci w internecie. Cały czas trwa akcja Dziecko w Sieci, której drugi etap rozpoczął się 8 lutego dniem bezpiecznego internetu.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę