Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 24 września 2023 napisz DONOS@

Wiktoria zdobywczynią ZŁOTEJ RÓŻDŻKI !

Wiosna sprzyja sukcesom naszych wychowanków, sypią się jak z rękawa. Dnia 24 kwietnia 2013 roku w Regionalnym Ośrodku Kultury w Łomży odbyły sie eliminacje Konkursy Recytatorskiego O ZŁOTĄ RÓŻDŻKĘ DOBREJ WRÓŻKI.

 

Tym razem sukces osiągnęła Wiktorcia Myślińska zdobywając Nagrodę główną  recytacją wiersza Juliana Tuwima "Zosią Samosia". W konkursie Wyróżnienie wywalczyła Madzia Jemielita wierszem "Dżoncio" Juliana Tuwima. Nasze przedszkola reprezentowali także Julia Kołomyjska ("Spóźniony słowik"J.Tuwima) i Piotruś Narolewski ("Igła"L.J.Kern).
Zdobywczyniom nagród serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
so, 18 maja 2013 21:55
Data ostatniej edycji: śr, 28 sierpnia 2013 14:41:37

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę