Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 27 lutego 2021 napisz DONOS@

Bateriada - koncert młodzieżowego zespołu wokalno-perkusyjnego

W czasie Nocy Muzeów 18 maja 2013 roku Muzeum Północno-Mazowieckie zaprasza o godz. 20.00 na koncert młodzieżowego zespołu wokalno-perkusyjnego BATERÍADA. W repertuarze grupy jest muzyka inspirowana zarówno folklorem z różnych stron świata jak i odgłosami codziennego życia. Utwory pozbawione są instrumentów melodycznych. Do wyrażenia emocji służy jedynie głos, różnorodne instrumenty perkusyjne i dźwięki z otoczenia.

 

Program artystyczny, który obecnie wykonują łączy ludową muzykę brazylijską z polską, zderzając ze sobą dwa światy, podobne w warstwie lirycznej i muzycznej, choć odległe geograficznie. BATERIADA to autorski projekt artystyczny i edukacyjny Przemysława Starachowskiego i Anny Kaptór, który funkcjonuje w ramach prowadzonego przez nich Korzennego Warsztatu Muzyki. Nazwa ta odwołuje się do korzeni muzyki czyli najwcześniejszej formy muzykowania, która przejawiała się w śpiewie połączonym z tupaniem i klaskaniem. Kierunkiem działań Warsztatu jest powrót do źródeł muzyki, jej pochodzenia i pierwotnych form. Więcej informacji na stronie: www.korzenny.pl oraz fan page: www.facebook.com/korzenny.

Opracowanie na podst. materiałów informacyjnych Korzennego Warsztatu Muzyki.

Grzegorz Gwizdon
śr, 15 maja 2013 10:08
Data ostatniej edycji: śr, 15 maja 2013 11:42:46

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę