Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 26 lutego 2021 napisz DONOS@

Nieprzejezdny most w Bronowie

Most w Bronowie jest nieprzejezdny. Decyzję o zamknięciu przeprawy przez Narew podjął wójt gminy Wizna - Zbigniew Sokołowski. Swoją decyzje wójt tłumaczy faktem, że kiedy opadła wyjątkowo wysoka w tym roku woda, okazało się, że uszkodziła ona przyczółki mostu na obu brzegach rzeki. Nie wiadomo na ile stanowi to zagrożenie dla pojazdów, dlatego do czasu sporządzenia ekspertyzy, władze gminy postanowiły zamknąć ruch kołowy na tej przeprawie.

Most w Bronowie kilka lat temu przeszedł remont i w swojej centralnej części jest już solidną konstrukcją żelbetonową, modernizacji wymagają jednak oba dojazdy. Koszt ich modernizacji to kilkaset tysięcy złotych, tymczasem Wizna w swoim budżecie na ten rok nie przewidziała takich wydatków.

Na razie most w Bronowie wykorzystywany jest sporadycznie, jednak już niebawem stanie się niezbędny rolnikom, którzy mają swoje łąki na drugim brzegu Narwi.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę