Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 08 marca 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Duży pożar w powiecie wysokomazowieckim

Kilka tysięcy młodych gęsi zginęło w pożarze budynków gospodarczych we wsi Skłody-Przyrusy w powiecie wysokomazowieckim. Ranny został właściciel gospodarstwa. Paliły się 3 budynki gospodarcze. Z ogniem przez 5 godzin walczyło 12 jednostek ochotniczej i państwowej straży pożarnej.

Straty wstępnie oszacowano na 200 tysięcy złotych. Strażacy uratowali mienie o wartości 1,5 miliona złotych. m.in. dom i budynek gospodarczy. Z pierwszych ustaleń wynika, że do pożaru mogło dojść po zwarciu w instalacji elektrycznej.

210305125821.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę