Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 10 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radio.bialystok.pl

Dzięki pieniądzom z Unii łomżyńska starówka wróci do dawnej świetności

Umowę o przekazanie pieniędzy unijnych na rewitalizację łomżyńskiej starówki podpisał dziś prezydent Jerzy Brzeziński. Wynika z niej, że 85% kosztów remontu i modernizacji 8 kamienic w centrum miasta pokryją środki ze Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego. Kosztem w sumie około 8 mln zł nie tylko zostanie budynkom przywrócona ich dawna świetność, ale ponadto w części z nich strychy zostaną zaadaptowane na mieszkania. Podpisanie tej umowy otwiera drogę władzom Łomży do formalnego ogłoszenia przetargu na wykonanie prac przy rewitalizacji.

"Nie zdecydowano jeszcze czy będą one ogłaszane kompleksowo na całość prac, czy na każdy obiekt osobno" - poinformował prezydent Jerzy Brzeziński. Prace remontowe zostaną rozpoczęte na przełomie maja i czerwca, i zakończą się w 2006 roku.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę