Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 lutego 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Wyborcze POjedynki

Robert Tyszkiewicz z Damianem Raczkowskim - taki pojedynek będzie można obserwować podczas nadchodzących wyborów szefów regionów w PO. Choć do wyborów szefów regionów w PO pozostało jeszcze kilka miesięcy (rozpoczną się one w styczniu 2014 r.), to w części regionów wiadomo już, kto z kim zawalczy o władzę.

W Podlaskiem z obecnym szefem regionu Damianem Raczkowskim będzie niemal na pewno konkurował Robert Tyszkiewicz. Również ci dwaj politycy startowali przeciwko sobie przed trzema laty, Raczkowski wygrał kilkunastoma głosami (158 do 142).

"Najprawdopodobniej będę kandydował, choć ostatecznej decyzji jeszcze nie podjąłem" - powiedział Tyszkiewicz. To samo deklaruje Raczkowski.

W marcu br. Rada Krajowa PO jednogłośnie przyjęła regulamin wyborów wewnętrznych. Od października br. do lutego 2014 r. PO będzie wybierać nowe władze w kołach, powiatach, regionach oraz władze krajowe, w tym przewodniczącego partii.

Zebrania członków kół, które wybierają władze koła i delegatów na zjazd w powiecie, mają odbyć się w dniach 1-31 października br. Zjazdy w powiatach zaplanowano na okres 15 listopada - 15 grudnia br., a w regionach - na 2 stycznia - 2 lutego 2014 r.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę