Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 04 października 2023 napisz DONOS@

Rozlewiska na Narwi jeszcze większe

Główne zdjęcie
Pan Ryszard, wędkarz, ogląda rozlewiska

Stale podnoszący się poziom Narwi sprawia, że rozlewiska pod Łomża są coraz większe. Poziom rzeki w okolicach miasta o godzinie 6.00 rano wynosił już 443 cm, co oznacza, że był o 9 cm wyższy niż wczoraj rano. To oznacza, że choć woda podnosi się, to już nie tak szybko jak ostatnio gdy wzrosty wynosiły nawet po kilkadziesiąt centymetrów na dobę.

Narew już kilka dni temu przekroczyła stan ostrzegawczy (410 cm) i zbliża się do stanu alarmowego (460 cm), aczkolwiek w opinii specjalistów jest mało prawdopodobne aby go osiągnęła.  
Minionej doby ustabilizował się stan Narwi w Wiźnie. Tu rzeka wczoraj rano przekroczyła stan alarmowy o 9 cm osiągając poziom 479 cm, a dziś rano była na poziomie 480 cm.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę