Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 13 maja 2021 napisz DONOS@

BIAŁY SALON

Galeria Sztuki Współczesnej w Łomży zaprasza od 10 lutego do 6 marca 2005 roku na “Biały Salon Sztuk Pięknych 2004 “. Jest to trzecia edycja wystawy artystów plastyków Okręgu Białostockiego. Premierowy pokaz odbył się w grudniu 2004 roku w Białymstoku, w Galerii “Arsenał”.

W łomżyńskiej Galerii przy ul. Długiej 13 przed siedmioma laty gościł pierwszy “Salon”, kolejna edycja ( z 2001 r. ) prezentowana była w Galerii Bonar. Najnowsza wpisuje się do ekspozycji Roku Jubileuszowego pod hasłem “powroty”.
Wśród 30 uczestników prezentacji znajdują się twórcy łomżyńscy : Teresa Adamowska, Przemysław Karwowski, Mieczysław Mazur oraz Iwona Sielska. Wystawa ma charakter Triennale i stanowi przegląd dokonań artystycznych członków Związku, rejestruje nowe zjawiska i osobowości. Widzowie mają do obejrzenia ponad 60 obrazów, rysunków, grafik i rzeźb o różnorodnej tematyce, od pejzaży i portretów, po kompozycje symboliczne i abstrakcje.

Karolina Skłodowska - kierownik galerii
Aranżacja plastyczna - Antoni Mieczkowski
Zdjęcia - Grzegorz Gwizdon

 


facebook g.jpg

Galeria Sztuki Współczesnej
Muzeum Północno - Mazowieckiego w Łomzy.

18-400 Łomża
ul. Długa 13
tel. (086) 2164100

Czynna oprócz poniedziałków i dni świąteczne
w godz. 10 - 17.
Bilet wstępu do galerii:
normalny - 3 zł
ulgowy - 2 zł
Karta Dużej Rodziny
- 2 zł
Karta Seniora -2 zł
Bilet wstępu
do galerii:
-inne wydarzenia- 6 zł
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę