Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 26 września 2023 napisz DONOS@

Brawo Madzia! Brawo Piotruś!

Wielkim sukcesem naszych przedszkolaków zakończył się V Konkurs Miejski MINI PLAYBACK SHOW, który odbył się 9 kwietnia 2013 r. w sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury - Domu Środowisk Twórczych w Łomży.

 

Wśród osiemnastu występujących młodych artystów z łomżyńskich przedszkoli najlepszą okazała się Magda Jemielita (z chórkiem: Wiktoria Myślińska, Julia Kołomyjska, Julia Łepkowska, Helena Zastawna). Madzia piosenką Majki Jeżowskiej „Dłonie” wyśpiewała I Nagrodę. Tuż za Nią na podium stanął Piotruś Narolewski (z chórkiem: Kacper Wójcicki, Oliwier Wójcicki, Igor Franciszkowicz) ) zdobywając II Nagrodę za wykonanie utworu Skaldów „Ktoś mnie pokochał”. W Konkursie wzięła udział również Julia Zarzycka (z chórkiem w składzie: Jakub Gacki, Mateusz Konik, Piotr Świtajewski). Wszyscy nasi artyści to wychowankowie z grupy sześciolatków, których przygotowali nauczyciele Maria Danielska, Barbara Florczyk i Grzegorz Narewski.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !!!

 

http://www.ore.edu.pl/odkrywamytalenty

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
so, 13 kwietnia 2013 09:19
Data ostatniej edycji: śr, 28 sierpnia 2013 14:39:25

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę