Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 31 maja 2024 napisz DONOS@

Jechała na dwóch gazach

Pijana 37-letnia kierująca vectrą uderzyła w słup energetyczny a następnie w ogrodzenie posesji. Badanie alkomatem wykazało w jej organizmie blisko 4 promile alkoholu. Do zdarzenia doszło dziś rano w Łomży.

Jak podają policjanci przed 8.00 kobieta kierująca vectrą jadąc ulicą Łukasińskiego uderzyła w słup energetyczny i odjechała z miejsca zdarzenia. Następnie wjeżdżając na posesję przy ulicy Polnej uderzyła w ogrodzenie. Tam ją zatrzymano. Mundurowi zbadali stan trzeźwości 37-latki. Jak się okazało w jej organizmie było blisko 4 promile alkoholu. Kobieta na początek z ogólnymi obrażeniami trafiła do szpitala, później ma się tłumaczyć z szaleńczej jazdy na dwóch gazach także przed sądem.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę