Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 09 maja 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Bulwary do naprawy

Jeszcze nie zostały oddane do użytku, a już wymagają naprawy. Na bulwary nadnarwiańskie w Łomży będą musiały wrócić ekipy budowlane. Jak mówi Ryszard Nawrocki z łomżyńskiego MOSiR-u, najwięcej usterek jest w porcie, ale konieczne będą również naprawy chodników. Zniszczone przez lód są barierki w basenie jachtowym, będzie trzeba je wyprostować i zamontować ponownie. W kilku miejscach osiadła też kostka z pol-bruku.

Według Ryszarda Nawrockiego to właśnie zima i trudne warunki atmosferyczne są przyczyną uszkodzeń na bulwarach. Ale takie usterki na wiosnę są według niego typowe i będą szybko usunięte, tak, żeby nic nie zakłóciło oficjalnego otwarcia, które planowane jest na 1 maja 2013.

Na łomżyńskich bulwarach jest m.in. marina z portem rzecznym, siłownia na świeżym powietrzu i plac zabaw  dla najmłodszych. Budowa kosztowała 16 mln zł, z czego 12 mln zł pochodziło z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę