Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 11 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Złodzieje z gimnazjum

Dwóch 16-latków z plecaka leżącego w czytelni jednego z gimnazjów na terenie powiatu łomżyńskiego skradło telefon komórkowy wart 650 złotych. Do zdarzenia doszło w połowie marca. Dziś policjanci zatrzymali podejrzewanych o kradzież i odzyskali telefon należący do 14-latki.

Sprawę kradzieży w gimnazjalnej czytelni wyjaśniali policjanci z Zespołu ds. Nieletnich Wydziału dw. z Przestępczością Narkotykową Komendy Miejskiej Policji w Łomży. Obaj nastolatkowie za swoje postępowanie odpowiedzą teraz przed sądem dla nieletnich.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę