Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 16 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Kolejny atak zimy

Śliskie drogi i przerwy w dostawach prądu - tak wygląda województwo podlaskie w drugi dzień świąt wielkanocnych. Po nocnych, intensywnych opadach śniegu bez prądu było ok. 30 tys. gospodarstw. W wielu miejscach drzewa przygniecione przez śnieg spadały na trakcje elektryczne. Od rana ze skutkami opadów śniegu walczyli energetycy.

Śnieg i śnieg z deszczem nie przestaną padać. Jak mówi Wiesław Winnicki z Biura Prognoz Meteorologicznych w Białymstoku, zimowa pogoda szybko nie ustąpi. "W środę i czwartek dosypie sporo śniegu, szczególnie w centrum i na południu regionu. Do końca tygodnia zmian nie widać" - informuje.

W poniedziałek w nocy temperatura wyniesie od -3°C do -1°C, co spowoduje zamarzanie mokrych nawierzchni dróg i chodników. Będzie bardzo ślisko.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę