Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 01 marca 2021 napisz DONOS@

Otwarcie wystawy stałej

PANORAMA-1913.jpg Dyrektor Muzeum Północno-Mazowieckiego w Łomży zaprasza na otwarcie wystawy stałej "Łomża.Wędrówka przez wieki", które odbędzie się 17 marca 2013 roku (niedziela), o godz. 13.00 w siedzibie Muzeum w Łomży, przy ul. Dwornej 22 C.

14 marca 1948 roku miało miejsce otwarcie Muzeum Północno-Mazowieckiego w Łomży. W 65 rocznicę tego wydarzenia udostępniamy wystawę „Łomża. Wędrówka przez wieki”, która jest pierwszą ekspozycją stałą poświęconą dziejom miasta. Wystawa składa się z części archeologicznej i historycznej, obejmuje czasy od najstarszych śladów osadnictwa na terenie Łomży (tj. od około VI tysiąc-lecia p.n.e. aż do drugiej połowy XX wieku) i prezentuje wybrane aspekty życia społecznego, gospodarczego i kulturalnego miasta.

Jestem przekonany, że dzięki różnorodności tematów, jak również formie ich prezentacji,ekspozycja stanie się ważnym i atrakcyjnym nośnikiem treści informacyjnych i edukacyjnych dotyczących historii Łomży.

Wystawa jest ekspozycją autorską przygotowaną przez pracowników muzeum w Łomży.

dr Jerzy Jastrzębski

Więcej informacji o wystawie

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Grzegorz Gwizdon
śr, 06 marca 2013 13:00
Data ostatniej edycji: pt, 22 marca 2013 16:58:57

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę