Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 26 maja 2024 napisz DONOS@

Ponad pół miliona na sport

Główne zdjęcie
Młodzieżowy Łomżyński Klub Sportowy

Prezydent Łomży rozdzielił ponad pół miliona złotych pomiędzy kluby sportowe miasta. Najwięcej pieniędzy – 110 tys zł otrzyma w tym roku Łomżyński Klub Sportowy 1926 - na udział w ligowych rozgrywkach piłki. To ponad połowa puli na sport seniorski. Prezydent miejską dotacją wsparł też Młodzieżowy Łomżyński Klub Sportowy. Na zadanie „Realizowanie programu szkolenia sportowego dzieci i młodzieży - udział klubów sportowych w systemie sportu młodzieżowego” otrzyma on 21 000 zł.

W wyniku konkursu „Realizacja   systemu   współzawodnictwa sportowego dzieci i młodzieży szkolnej”, miejska dotację  40 000 zł otrzyma - Miejski Szkolny Związek Sportow na realizację zadania: „Rozgrywki sportowe o Mistrzostwo Miasta Łomża”

W wyniku konkursu „Programy szkolenia sportowego dzieci i młodzieży i udział w systemie sportu młodzieżowego”, zostali wyłonieni niżej wymienieni oferenci, którym przyznaję dotacje na łączną kwotę 210 000 zł:
1.   Ludowy Łomżyński Klub Sportowy „Prefbet Śniadowo” Łomża na zadanie „Przygotowanie i udział zawodników LŁKS „Prefbet Śniadowo” Łomża do współzawodnictwa Ogólnopolskiego, start w Lidze Juniorów i Mistrzostwach Polski w kategoriach młodzieżowych” - 35 000 zł.
2.   Ludowy Klub Sportowy „Narew- Kurpiowski” Łomża na zadanie „Udział w systemie sportu młodzieżowego” - 28 000 zł.
3.   Klub Uczelniany Akademickiego Związku Sportowego Państwowej Wyższej Szkoły Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży na zadanie „Szkolenie sportowe dzieci i młodzieży w taekwondo olimpijskim oraz tenisie stołowym” - 21 000 zł.
4.   Łomżyński Klub Karate na zadanie „Szkolenie dzieci i młodzieży w 2013 roku” - 16 000 zł.
5.   Młodzieżowy Łomżyński Klub Sportowy na zadanie „Realizowanie programu szkolenia sportowego dzieci i młodzieży - udział klubów sportowych w systemie sportu młodzieżowego” - 21 000 zł.
6.   Gimnazjalny Uczniowski Klub Sportowy „Dwójka” na zadanie „Szkolenie sportowe dzieci i młodzieży w 2013 r.” -12 000 zł.
7.   Uczniowski Klub Sportowy „Dziewiątka” Łomża na zadanie „Programy szkolenia sportowego dzieci i młodzieży - udział w systemie sportu młodzieżowego w 2013 roku” -11 000 zł.
8.   Uczniowski Klub Sportowy „Herkules” na zadanie „Programy szkolenia sportowego dzieci i młodzieży - udział klubów sportowych w systemie sportu młodzieżowego” -10 500 zł.
9.   Bokserski Klub Sportowy „Tiger" na zadanie „Łomżyńska Akademia Bokserska” - 6 500 zł.
10. Uczniowski Klub Sportowy „Technik” na zadanie „Program szkolenia zapaśniczego dzieci i młodzieży oraz udział w Ogólnopolskim Systemie Współzawodnictwa Sportowego” - 5 000 zł.
11. Uczniowski Klub Sportowy „Return” na zadanie „Szkolenie dzieci i młodzieży w UKS Return Łomża” - 8 000 zł.
12. Młodzieżowy Klub Sportowy „Medyk” na zadanie „Szkolenie sportowe dzieci i młodzieży w Taekwondo Olimpijskim” - 6 000 zł.
13. Uczniowski Klub Sportowy „Jedynka” na zadanie „Programu szkolenia sportowego i udział w zawodach siatkarek UKS Jedynka Łomża” - 8 000 zł.
14. Klub Szachowy „Maraton" na zadanie „Prowadzenie szkolenia oraz udział we współzawodnictwie dzieci i młodzieży w dyscyplinie szachy” - 4 000 zł.
15. Uczniowski Klub Sportowy „Butterfly” na zadanie „Zajęcia sportowo -rekreacyjne dla dzieci i młodzieży uzdolnionej ruchowo” - 3 000 zł.
16. Sportowy Klub Tenisa Stołowego na zadanie „Szkolenie sportowe dzieci i młodzieży w tenisie sportowym” - 7 000 zł.
17. Uczniowski Klub Sportowy „Olimpijczyk” na zadanie „Udział w eliminacjach MP kadetów U-16 w koszykówce” - 5 000 zł.
18. Akademii Sztuk Walki Dragon na zadanie „Szkolenie i współzawodnictwo sportowe dzieci i młodzieży, w zakresie karate Fudokan w 2013 r.” - 3 000 zł

W wyniku konkursu „Przygotowania do udziału i udział klubów sportowych we współzawodnictwie sportowym seniorów, prowadzonym przez polskie związki sportowe lub podmioty działające z ich upoważnienia”, zostali wyłonieni wymienieni oferenci, którym przyznaję dotacje na łączną kwotę 210 000 zł:
1.   Łomżyński Klub Sportowy 1926 na zadanie „Udział w rozgrywkach piłki nożnej na terenie województw: podlaskiego i warmińsko-mazurskiego” -110 000 zł.
2.   Ludowy Łomżyński Klub Sportowy „Prefbet Śniadowo” Łomża na zadanie „Przygotowanie i udział zawodników LŁKS „Prefbet Śniadowo” Łomża do startu w Lidze Seniorów, Mistrzostwach Polski, mitingach krajowych i zagranicznych oraz Pucharze Polski” - 20 000 zł.
3.   Klub Uczelniany Akademickiego Związku Sportowego Państwowej Wyższej Szkoły Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży na zadanie „Przygotowanie oraz udział w rozgrywkach ekstraklasy kobiet w tenisie stołowym” - 50 000 zł.
4.   Uczniowski Klub Sportowy „Jedynka” na zadanie „Udział siatkarek UKS „Jedynka" Łomża w rozgrywkach II Lidze kobiet” -15 000 zł.
5.   Gimnazjalny Uczniowski Klub Sportowy „Dwójka” na zadanie „Udział w rozgrywkach II Ligi Piłki Ręcznej Kobiet w sezonie 2012/2013 i 2013/2014” - 15 000 zł.

W wyniku konkursu „Organizacja na terenie miasta otwartych zawodów sportowych i sportowo rekreacyjnych”, wyłonieni zostali oferenci, którym przyznaję dotacje na realizację zadań, na łączną kwotę 35 000 zł):
1.   Miejskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej w Łomży na zadanie „Realizacja Miejskiego Kalendarza imprez sportowo - rekreacyjnych dla mieszkańców Łomży 2013” -14 000 zł.
2.   Powiatowe Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Łomży na zadanie „Realizacja Kalendarza Imprez Sportowych Powiatowego Zrzeszenia LZS” - 8 000 zł.
3.   Podlaskie Towarzystwo  Krzewienia  Kultury  Fizycznej w Łomży  na  zadanie „Zawody Lekkoatletyczne Szkół Gimnazjalnych o Puchar Prezydenta Miasta Łomży” - 6 000 zł.
4.   UKS „Dziewiątka" na zadanie „Łomżyńska Zima” - 5 000 zł.
5.   Międzyszkolny  Uczniowski  Klub Sportowy Łomżyńska Akademia Szachowa Leonardo na zadanie „ Turnieje Szachowe Grand Prix w Leonardo” - 2 000 zł

W wyniku konkursu „Organizacja na terenie miasta zawodów pod nazwą „Czwartki Lekkoatletyczne, XII Memoriał Wiesławy Czerniawskiej”, wyłoniony został oferent - Podlaskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej w Łomży, któremu na realizację zadania „Zawody pn. Czwartki Lekkoatletyczne, XIII Memoriał Wiesławy Czerniawskiej” przyznaję dotację w wysokości 30 000 zł.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę