Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 23 czerwca 2024 napisz DONOS@
źródło: radio.bialystok.pl

Sprawca napadu na kantor ujęty

Najpierw napadł na wiejski sklep, potem na kantor w Ciechanowcu. Teraz 26-letni mężczyzna wpadł w ręce policji. W środę (23.01) podczas napadu na kantor groził przedmiotem przypominającym broń i żądał wydania pieniędzy. Właścicielce, która była w środku, udało się spłoszyć napastnika. Okazało się, że to 26-letni mieszkaniec powiatu wysoko-mazowieckiego.

Mężczyzna przyznał się do napadu i wskazał miejsce, gdzie ukrył atrapę broni i odzież, w którą był ubrany. Dodatkowo przyznał się też, że przed tygodniem dokonał napadu na sklep w miejscowości Dąbrowa Moczydły w gminie Szepietowo. Działał w ten sam sposób. Po zastraszeniu ekspedientki atrapą broni, zażądał pieniędzy. Sprzedawczyni wydala mu 800 złotych i karty telefoniczne warte 600 złotych. Karty przekazał 19-letniemu koledze i udało się je odzyskać. Nastolatek wiedział, ze pochodzą z kradzieży, więc odpowie za paserstwo.

Natomiast 26-letniemu bandycie grozi do 12-tu lat więzienia. Obaj zostali zatrzymani.(rr/dd)


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę