Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 03 marca 2021 napisz DONOS@

Sprawca napadu ukrył się w wersalce

Najpierw przewrócił 71-latkę na chodnik, kopnął, a następnie wyrwał torebkę i uciekł. Napastnikiem okazał się 19-latek. Mężczyzna został zatrzymany w  mieszkaniu swojego sąsiada, gdzie ukrył się w wersalce.

Do napadu na staruszkę doszło w sobotę rano w rejonie skrzyżowania Rynek Piłsudskiego i Kościuszki w Wysokiem Mazowieckiem. Jak ustalili mundurowi, młody mężczyzna zaatakował 71-letnią mieszkankę miasta. Napastnik podbiegł do kobiety od tyłu, przewrócił ją na ziemię kopnął, a następnie wyrwał torebkę i uciekł. Zaledwie po kilkudziesięciu minutach policjanci ustalili i zatrzymali sprawcę tego przestępstwa. Okazał się nim 19-letni mieszkaniec miasta. Mężczyzna został zatrzymany w  mieszkaniu swojego sąsiada, gdzie ukrył się w wersalce. Teraz napastnik za swoje zachowanie odpowie przed sądem. Grozi mu kara nawet do 12 lat pozbawienia wolności.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę