Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 02 marca 2021 napisz DONOS@

Wystawa studniówkowa

zapraszenie www.jpg Liceum Plastyczne im. Wojciecha Kossaka oraz Muzeum Północno-Mazowieckie w Łomży zapraszają w sobotę, 19 stycznia 2013 roku, o godz. 18.00, do siedziby Muzeum na otwarcie Wystawy Studniówkowej.

 

Przyszli maturzyści zaprezentują na niej m.in.: martwe natury, studia postaci i pejzaże będące owocem czteroletnich „zmagań” z technikami i tworzywami plastycznymi. Ćwiczenie warsztatowego kunsztu w połączeniu z pielęgnowaniem talentu oraz młodzieńczą pasją i wyobraźnią dało efekt w postaci prac nacechowanych indywidualną ekspresją wzmocnioną przez umiejętne wykorzystanie wzorców i kanonów sztuki.

 

Get Adobe Flash player

fragment wystawy

 

 

Foto: od lewej: Jerzy Jastrzębski - dyrektor muzeum; Lidia Jadwiga Radziwanowicz-dyrektor liceum; Cezary Radosław Gwizdon-kierownik d.s. programowych w liceum
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Grzegorz Gwizdon
cz, 17 stycznia 2013 11:14
Data ostatniej edycji: pt, 01 lutego 2013 11:09:06

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę