Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 marca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Zarząd województwa po 5 latach

Są już 5 lat na stanowiskach. We wtorek (15.01) podsumowywali działalność koalicji PO-PSL w podlaskim urzędzie marszałkowskim. Marszałek województwa Jarosław Dworzański oraz członkowie zarządu Jacek Piorunek i Mieczysław Baszko na jubileuszowym posiedzeniu zarządu województwa dziękowali wszystkim za - ich zdaniem - udaną współpracę.

Choć marszałek Dworzański nie chciał dzielić się sukcesami i porażkami, przyznał, że największym osiągnięciem tego zarządu jest opracowanie strategii rozwoju województwa podlaskiego we współpracy z wieloma środowiskami oraz efektywne wykorzystywanie funduszy unijnych dla regionu. Najważniejsze zadanie - jak dodał - to kontynuacja największych inwestycji.

Do końca kadencji tego zarządu pozostało półtora roku.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę