Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 25 lutego 2021 napisz DONOS@

Imprezy mikołajkowe w Muzeum

Muzeum Północno-Mazowieckie – wzorem lat ubiegłych – organizuje w dniach 3-7 grudnia 2012 roku SPOTKANIA MIKOŁAJKOWE adresowane do dzieci w wieku przedszkolnym oraz uczniów szkół podstawowych. Przy wtórze kolęd, w atmosferze zabawy z udziałem św. Mikołaja, zgłoszone wcześniej grupy, uczestniczą w tradycyjnym wręczaniu upominków przygotowanych przez rodziców. W programie imprezy przewidziano także zwiedzanie z przewodnikiem niezwykle interesującej wystawy „Wycinanki, bursztyny i inne skarby Kurpiów”.

 

Liczne przedszkola i szkoły korzystające w tym okresie z oferty Muzeum mają znakomitą okazję do zapoznania najmłodszych z działalnością tej instytucji. Połączenie zabawy i edukacji, to nie tylko ciekawy i wartościowy sposób spędzania czasu, ale również doskonała metoda na uzupełnienie programu nauki szkolnej z zakresu historii, plastyki i języka polskiego.

 

 

Grzegorz Gwizdon
śr, 28 listopada 2012 13:06
Data ostatniej edycji: wt, 11 grudnia 2012 13:49:56

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę