Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 23 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Wystawa jubileuszowa Liceum Plastycznego

W Muzeum - z okazji 20-lecia łomżyńskiego Liceum Plastycznego im. Wojciecha Kossaka - odbywa się wystawa ukazująca dorobek plastyczny uczniów. Zaprezentowano – pochodzące z różnych lat – prace z zakresu malarstwa, rysunku, grafiki, rzeźby, tkaniny i fotografii oraz projektowania. Tematy to przede wszystkim martwa natura i studium postaci. Efektownie prezentują się grafiki oraz projekty plakatów i wydawnictw, a także liternictwo. Na uwagę zasługują również barwne batiki oraz rzeźby i płaskorzeźby.

Get Adobe Flash player

Cieszymy się z osiągnięć Szkoły i gratulujemy pasji oraz zaangażowania, które sprawiają, że Szkoła nie tylko kształci młode talenty, ale z każdym rokiem coraz silniej zaznacza swoją obecność w życiu miasta i regionu. Na dalsze lata życzymy wielu sukcesów na polu edukacji oraz pomyślnej realizacji wszystkich planów i zamierzeń. .

Get Adobe Flash player

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę