Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 25 września 2023 napisz DONOS@

Wspólnie porządkują Skansen Kurpiowski w Nowogrodzie

W dniach 20-27 września 2012 roku grupa młodzieży polskiej i niemieckiej pod patronatem Fundacji Polsko-Niemieckiej Wymiany Młodzieży pracowała na terenie Skansenu Kurpiowskiego w Nowogrodzie.

 

Uczniowie z Zespołu Szkół Drzewnych z Łomży i Szkoły Wielozawodowej z Billberge wykonali konserwację altany widokowej, wyremontowali płoty oraz ławki. Jest to już 15 wymiana, którą koordynuje Zespół Szkół Drzewnych i Gimnazjalnych w Łomży. Dotychczas w programie wzięło udział trzysta sześćdziesiąt osób. W poprzednich latach, w ramach tego projektu, młodzież wyremontowała na terenie nowogrodzkiego skansenu wiatrak, a także płoty i altany. Wolny czas uczniowie spędzali m.in. na zwiedzaniu okolicy i spotkaniach z rówieśnikami.

 

 

Grzegorz Gwizdon
wt, 16 października 2012 14:12
Data ostatniej edycji: wt, 16 października 2012 14:19:45

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę