Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 03 października 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radio.bialystok.pl

Kolejne aresztowania w tzw. sprawie wołomińskiej.

Zarzut zlecenia zabójstwa Adama Ch. oraz kierowania grupą zbrojną o charakterze przestępczym postawiła łomżyńska prokuratura 40-letniemu mieszkańcowi Wołomina. Oprócz tego aresztowany mężczyzna odpowie za udział w obrocie znaczną ilością narkotyków oraz wymuszanie haraczy. Razem z nim aresztowano również mieszkankę Wołomina, której prokuratura postawiła zarzut pomocnictwa w kierowaniu grupa przestępczą. W sumie w sprawie z sierpnia ubiegłego roku aresztowano już 7 osób.

Wówczas to w lesie nieopodal Szumowa w powiecie zambrowskim znaleziono częściowo zwęglone zwłoki Adama Ch. Prokuratura nadal wzbrania się przed informowaniem o dotychczasowych ustaleniach w śledztwie. Wiadomo tylko, ze oprócz dwóch ostatnio aresztowanych osób, w areszcie przebywa m.in. żona zamordowanego Andrzeja Ch. , podejrzana na razie jedynie o handel narkotykami. Morderstwo Andrzeja Ch. jest efektem gangsterskich porachunków, a wszystkie zatrzymane w tej sprawie dotychczas osoby - to wyżsi rangą członkowie grupy wołomińskiej - mówi prokurator Tadeusz Marek. Nie wyklucza też , że w najbliższych dniach zatrzymane zostaną kolejne osoby w tej sprawie.
230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę