Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 10 maja 2021 napisz DONOS@

Na zakończenie wystawy

Z udziałem przedstawicieli Ambasady Chińskiej Republiki Ludowej w Polsce – radcy ds. kulturalnych Pani Wu Guang oraz Pana Cheng Jie odbyło się w Muzeum zakończenie wystawy „Chińskich wycinanek i latawców” będącej własnością Ministerstwa Kultury Chińskiej Republiki Ludowej, a udostępnionej dzięki uprzejmości Ambasady. Pani Wu Guang w wypowiedzi skierowanej do uczestników spotkania złożyła podziękowanie za prezentację wystawy w Łomży i zainteresowanie chińską kulturą oraz wyraziła nadzieję na kontynuowanie współpracy. Następnie wszyscy zgromadzeni wysłuchali wykładu profesora Henryka Brandysa odsłaniającego tajemnice Chińskiego Muru – niezwykłego systemu umocnień liczącego ponad 2 tysiące lat.

 

Goście z Ambasady zwiedzili łomżyńskie Muzeum oraz wybrali się do Muzeum Przyrody w Drozdowie i Skansenu Kurpiowskiego w Nowogrodzie.

Więcej o wystawie tutaj

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Grzegorz Gwizdon
cz, 20 września 2012 15:11
Data ostatniej edycji: wt, 02 października 2012 16:58:17

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę