Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 07 marca 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Cztery lata więzienia dla 30-latka, który nakłaniał żonę do nierządu

Na cztery lata więzienia skazał łomżyński Sąd Rejonowy 30-latka, który nakłaniał do nierządu własną żonę. Przedstawione mu zarzuty obejmowały także rozboje i okradanie potencjalnych klientów 26-letniej kobiety.

Żona uprawiała nierząd za zgodą Grzegorza Sz. co najmniej od marca do listopada ubiegłego roku. Po kilku miesiącach mężczyzna zaczął zabierać klientom pieniądze przeznaczone na zapłatę, a niedługo potem także całą przynoszoną przez nich gotówkę. W kilku przypadkach posunął się do rozboju. Takich przypadków naliczono co najmniej kilkanaście, zaś łączne straty poszkodowanych to prawie 4 tys. zł.

Grzegorz Sz. usłyszał także prokuratorski zarzut trwającego przez kilka lat fizycznego i psychicznego znęcania się nad żoną, jednak sąd uwolnił go od tego zarzutu. Wyrok nie jest prawomocny.

210305125821.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę