Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 04 marca 2021 napisz DONOS@
wiadomość ze strony www.radio.bialystok.pl

Wojewoda apeluje o pomoc bezdomnym

Schroniska i noclegownie powinny przyjmować bezdomnych nawet jeśli są oni pod wpływem alkoholu. Apel w tej sprawie Wojewoda Podlaski skierował do prezydentów, burmistrzów i wójtów naszego regionu.

Zdaniem wojewody, przez wymóg trzeźwości jaki stosują noclegownie bezdomni mają utrudniony do nich dostęp i w praktyce są pozbawieni możliwości skorzystania z pomocy. "W konsekwencji osoby te zmuszone są szukać schronienia przed mrozem w węzłach ciepłowniczych, altankach ogródków działkowych, czy zdewastowanych budynkach pozbawionych ogrzewania, gdzie ryzykują życie podejmując próby ogrzania się na własna rękę" - napisał w apelu wojewoda.
200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę