Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 20 maja 2024 napisz DONOS@

Pechowy skok na spożywczak

Trzech młodych mężczyzn usiłowało włamać się do jednego z łomżyńskich sklepów spożywczych. Skok nie udał się, a zaalarmowani policjanci po pościgu zatrzymali włamywaczy. Okazało się, że mężczyźni mają na swoim koncie jeszcze inne przestępstwa. W piątek Sąd Rejonowy w Łomży, na wniosek prokuratora, dwóch z niedoszłych włamywaczy osadził w areszcie tymczasowym na trzy miesiące. Mężczyźni są podejrzani między innymi o rozboje, włamania i kradzieże oraz działanie w tzw. recydywie.

Do nieudanego skoku doszło we wtorek. Dyżurny łomżyńskiej policji powiadomiony o usiłowaniu włamania do jednego ze sklepów spożywczych w Łomży. Na miejsce natychmiast zostały skierowane patrole policji, które zatrzymały 21-latka i dwóch 22-laktów. Mężczyznom przedstawiono zarzuty usiłowania włamania. Dodatkowo w ramach intensywnie prowadzonych czynności, wyszło na jaw, że to nie jedyne czyny karalne popełnione przez zatrzymanych. Zgromadzony przez policjantów materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie mężczyznom szeregu innych zarzutów, w tym jednemu z 22-latków również współudział w rozboju. Prokurator wobec tego mężczyzny zastosował poręczenie majątkowe i dozór policji. Drugiemu z 22-latków przedstawiono jeszcze sześć zarzutów, a 21-latkowi cztery kolejne zarzuty. Mężczyźni podejrzani są między innymi o rozboje, włamania i kradzieże oraz działanie w tzw. recydywie. Wczoraj Sąd Rejonowy w Łomży, na wniosek Prokuratora zastosował wobec 22 i 21-latka środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę