Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 30 marca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radio.bialystok.pl

Bal Amazonek

Ponad sto osób weźmie dziś udział w balu charytatywnym, organizowanym już po raz czwarty przez łomżyńskie Stowarzysenie Kobiet z Problemem Onkologicznym. Od dwudziestej do białego rana w nowogrodzkim hotelu "Zbyszko" zbierane będą pieniądze na zakup mammografu dla szpitala wojewódzkiego w Łomży. Urządzenie, które tu jeszcze funkcjonuje jest już w poważnym stopniu wyeksploatowane, a żaden budżet nie przewiduje środków na ten cel. Tymczasem to właśnie amazonki przekonały się na własnej skórze jak ogromne znaczenie w onkologii ma szybkie i prawidłowe rozpoznanie nowotworu.

Mammograf kosztowac będzie około 400 tysięcy złotych, dzięki dotychczasowym inicjatywom łomżyńskich amazonek udało się zebrać 113 tysięcy.
210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę