Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 18 czerwca 2024 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Ponad milion złotych na remonty w łomżyńskich szkołach

Ponad 1 mln zł kosztować będą remonty, które - korzystając z wakacji - władze Łomży chcą przeprowadzić w miejskich placówkach oświatowych. Najpoważniejsze z nich, takie na które przeznaczono po ponad 400 tys. zł to wymiana instalacji elektrycznej w Szkole Podstawowej nr 5 i remont auli z Zespole Szkół Ogólnokształcących.

W innych placówkach nakłady będą o wiele skromniejsze - w Zespole Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących za 60 tys. zł wyremontowana zostanie zewnętrzna instalacja kanalizacyjna, a w gimnazjum nr 8 za 40 tys zł odnowiony będzie korytarz na II piętrze. W kilku przypadkach planowane na wakacje prace to... rozbiórka starych, zbędnych już budynków gospodarczych.

O wiele poważniejsze prace, i to rozłożone na dwa lata, zaplanowano w połączonych obiektach szkoły podstawowej nr 10 i gimnazjum nr 2. Jednak termomodernizacja całego budynku zostanie rozpoczęta tylko po zdobyciu dofinansowania z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska. Natomiast w wyremontowaniu trzech łazienek i stolarki drzwiowej w bursie szkolnej nr 3, co kosztować ma w sumie 150 tys. zł., pomogą pieniądze pozyskane z PFRON-u, ponieważ warunki zostaną dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę