Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 14 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radia.bialystok.pl

700 nauczycieli w podlaskiem straciło pracę z końcem roku szkolnego

Zakończył się rok szkolny - dla wielu nauczycieli z naszego regionu to czas poszukiwania pracy. We wrześniu do szkół nie wróci 700 pedagogów - wynika z danych Kuratorium Oświaty w Białymstoku. W naszym regionie pracuje prawie 25 tys. nauczycieli, zwolnienia będą dotyczyć niecałych 3 proc. zatrudnionych. Najwięcej zwolnień dotyczy nauczycieli, którzy byli zatrudnieni na czas określony. Umowa nie zostanie przedłużona ponad 430 osobom.

Wiele zwolnień przewidzianych jest też z powodu likwidacji bądź częściowej likwidacji szkół w regionie. Tu pracę straci ponad 180 nauczycieli. M.in. w Białymstoku zlikwidowanych będzie pięć zespołów szkół ponadgimnazjalnych oraz jedno liceum. W białostockiej oświacie pracę straci ponad 80 osób. W całym kraju ponad 7,5 tysiąca nauczycieli.700 nauczycieli w podlaskiem straciło pracę z końcem roku szkolnego

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę