Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 22 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Pijany kierowca z narkotykami

Łomżyńscy policjanci zatrzymali młodego mężczyznę, który kierował pod wpływem alkoholu i posiadał przy sobie środki odurzające. 20-latek noc spędził w policyjnym areszcie, ale to dopiero początek jego kłopotów. Wczoraj młody mężczyzna usłyszał zarzuty nielegalnego posiadania środków odurzających i jazdy pod wpływem alkoholu i będzie odpowiadał przed sądem. Grozi mu do lat 3 więzienia i utrata prawa jazdy.

Jak podaje Ewelina Szlesińska z KMP w Łomży do zatrzymania młodzieńca doszło w sobotę po godzinie 22.40. Policjanci z Wydziału Patrolowo - Interwencyjnego zatrzymali do rutynowej kontroli samochód marki Hundai. Na widok zbliżających się do auta funkcjonariuszy kierujący pojazdem wyrzucił małe zawiniątko. Po sprawdzeniu okazało się, że w pakunku tym znajdowała się marihuana. Aby tego było mało siedzący za kierownicą 20 – latek był pod znacznym wpływem alkoholu. Badanie wykazało, że młody mężczyzna ma prawie 2 promile alkoholu w organizmie. Łomżanin został zatrzymany i noc spędził w policyjnym areszcie. W trakcie dalszych czynności funkcjonariusze podczas przeszukania zatrzymanego pojazdu, z udziałem psa służbowego szkolonego do wykrywania zapachów narkotykowych, w jego wnętrzu znaleźli jeszcze trzy torebki strunowe z suszem roślinnym. Narkotester jednoznacznie zidentyfikował badaną substancję jako marihuanę. W sumie zabezpieczono około 3 gramy tego narkotyku.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę