Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 12 kwietnia 2021 napisz DONOS@

BZ WBK Press Foto 2012

zaproszenie-press2-www.jpg Muzeum Północno-Mazowieckie w Łomży, Bank Zachodni WBK oraz Rzeczpospolita zapraszają 19 czerwca 2012 roku, o godz. 18.00, do siedziby Muzeum w Łomży, przy ul. Dwornej 22 c, na uroczyste otwarcie wystawy najlepszych polskich fotografii prasowych BZ WBK Press Foto 2012. Wystawa pokonkursowa prezentuje laureatów 8 edycji jednego z największych i najbardziej prestiżowych konkursów fotografii prasowej w Polsce. Wystawa czynna do 8 lipca 2012 roku.

 

Tegoroczna edycja zgromadziła rekordową liczbę uczestników. Swoje prace nadesłało aż 483 fotoreporterów z całej Polski. Ich prace oceniało profesjonalne jury, któremu przewodniczyła Anna Brzezińska-Skarżyńska, redaktor naczelna redakcji fotograficznej Polskiej Agencji Prasowej PAP. W tym roku uczestnicy mogli nadsyłać zdjęcia pojedyncze oraz fotoreportaże do ośmiu kategorii konkursowych oraz do kategorii specjalnej – Fotokast. Nową kategorią, wprowadzoną w tej edycji konkursu, jest Foto+, gdzie zgłaszane są prace poddane obróbce w programach graficznych.

W ramach konkursu nagrodzono 46 fotoreporterów, do których trafiło 55 nagród i wyróżnień o łącznej wartości blisko 130 tysięcy złotych.

Laureatami najważniejszych nagród zostali:

  • Zdjęcie Roku – Tomasz Lazar (freelancer).

  • Nagroda Rzeczpospolitej – Paweł Supernak (Polska Agencja Prasowa PAP).

  • Nagroda Banku Zachodniego WBK – Mateusz Dopierała (freelancer).

Wśród nagrodzonych znalazł się Marek Maliszewski z Łomży (4lomza.pl), który uzyskał 1 miejsce w kategorii Cywilizacja- zdjęcie pojedyncze, za pracę pt. „Zniszczony dom po nawałnicy ”.

 

 

 

Foto: Tomasz Lazar (Freelancer)
Zatrzymanie manifestantów w Harlemie (Nowy Jork, USA) podczas demonstracji przeciwko agresji policji oraz nierównościom w zarobkach.
Nowy Jork (USA), 16 czerwca 2011 r.
Foto: Paweł Supernak (PAP)
Prezydent USA Barack Obama wita się ze zgromadzonymi na Placu Piłsudskiego kombatantami i żołnierzami po złożeniu wieńca przed Grobem Nieznanego Żołnierza podczas wizyty w Warszawie.
Warszawa (Polska), 27 maja 2011 r.
Foto: CYWILIZACJA - ZDJĘCIE POJEDYNCZE
MIEJSCE 1
Marek Maliszewski (4lomza.pl)
Zniszczony dom po nawałnicy. Zerwany dach, popękane ściany. Mieszkanka tego pokoju została w innej miejscowości i dzięki temu przeżyła. Cegły spadły na jej łóżko.
Gontarze (Polska), 21 lipca 2011 r.
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Grzegorz Gwizdon
wt, 05 czerwca 2012 10:37
Data ostatniej edycji: śr, 20 czerwca 2012 11:16:37

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę