Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 24 września 2023 napisz DONOS@

Cztery kółka w miniaturze” ze zbiorów kolekcjonera Zdzisława Kalinko

W czasie „Nocy Muzeów 2012” w łomżyńskim Muzeum została otwarta wystawa modeli samochodów „Cztery kółka w miniaturze” ze zbiorów kolekcjonera Zdzisława Kalinko. Blisko 400 miniaturowych pojazdów obrazuje rozwój motoryzacji od czasów automobili, które przypominały dorożki i powozy, po współczesne auta sportowe i wyścigowe o aerodynamicznych kształtach. Na wystawie znalazły się m.in. modele wozów z Niemiec, USA, Włoch i Francji oraz byłych krajów komunistycznych (Polski, NRD, Czechosłowacji i ZSRR). Obok samochodów osobowych są motocykle oraz pojazdy transportowe, policyjne i wojskowe, a także używane w ratownictwie, budownictwie i rolnictwie. Wystawa czynna do 30 czerwca 2012 roku.

Get Adobe Flash player

 

Foto:
Foto:
Foto: Zdzisław Kalinko - kolekcjoner
Foto:
Foto:
Foto:
Grzegorz Gwizdon
pon, 21 maja 2012 15:23
Data ostatniej edycji: śr, 07 listopada 2012 15:14:27

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę