Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 23 czerwca 2024 napisz DONOS@

Wsparcie przed Olimpiadą

Walczące o kwalifikacje na letnią olimpiadę w Londynie Justyna Korytkowska i Anna Jesień z LŁKS „Prefbet Śniadowo” Łomża otrzymają stypendia od samorządu województwa podlaskiego. Lekkoatletki mają otrzymać po 750 złotych miesięcznie - począwszy od marca do czerwca.

Takich stypendystów, którzy ubiegają się wciąż jeszcze o kwalifikacje olimpijskie jest szesnastu. Poza tym zarząd województwa przyznał stypendia po 1500 złotych miesięcznie od marca do czerwca br., tym sportowcom z naszego regionu, którzy uzyskali kwalifikacje olimpijskie, i już wiadomo że  wezmą udział w igrzyskach. Są to:
Nadieżda Zięba – UKS Hubal Białystok
Robert Bogumił Mateusiak - UKS Hubal Białystok
Kamila Augustyn – Suwalski Klub Badmintona
Adam Cwalina – Suwalski Klub Badmintona
Michał Łogosz - Suwalski Klub Badmintona

Ponadto czterech zawodników, którzy uzyskali kwalifikacje do Igrzysk Paraolimpijskich „Londyn 2012”, otrzyma stypendia po 750 zł miesięcznie za okres od marca do lipca. Są to:
Wojciech Kosowski
Joanna Mendak
Anna Omielan
Krzysztof Smorszczewski.
Wszyscy czworo są zawodnikami PSSON „Start” Białystok.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę