Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 11 grudnia 2023 napisz DONOS@
źródło: radio.bialystok.pl

Kolno: jedna działka, kilka pomysłów na jej zagospodarowanie

Parking, bloki mieszkalne czy park? Kolneńscy radni zastanawiają się, jak zagospodarować działkę w centrum miasta. Jak mówi burmistrz Kolna Andrzej Duda, najdroższy dla budżetu jest pomysł stworzenia na niej parku. Poza tym, jak mówi burmistrz, park nie jest najlepszym sposobem na wykorzystanie tego terenu. Dlatego bardziej prawdopodobne są inne pomysły.

Jedna z koncepcji zakłada wybudowanie parkingu, ale radni muszą zastanowić się, czy w tym rejonie potrzebne są dodatkowe miejsca parkingowe. Inny pomysł to sprzedanie działki z developerowi albo spółdzielni mieszkaniowej, wówczas powstałyby tam bloki mieszkalne. Dzięki temu do kasy miasta mogłyby wpłynąć dodatkowe pieniądze.

Według burmistrza działka nie jest duża, ale bardzo atrakcyjnie położona - w centrum miasta, przy drodze krajowej. "Dlatego trzeba się dobrze zastanowić jak ją wykorzystać" - dodaje Andrzej Duda. O przeznaczeniu terenu koło kolneńskiego szpitala radni będą rozmawiali podczas najbliższej sesji. (pw/kjs)


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę