Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 26 marca 2023 napisz DONOS@

Okradł sklep

21-letni mieszkaniec Łomży w piątek w jednym ze sklepów na terenie miasta skradł konsolę do gier wraz całą z dokumentacją i jedną grą. Długo jednak nie cieszył się łupem. Już następnego dnia odnaleźli go policjanci Teraz będzie odpowiadał przez sądem.

Jak podaje policja młody mężczyzna wykorzystując nieuwagę personelu sklepu, ukradł oferowany do sprzedaży zestaw do gier. Wartość skradzionej konsoli to blisko 1000zł.  W wyniku intensywnej pracy łomżyńskich policjantów, już na drugi dzień udało się zatrzymać złodzieja. Okazał się nim 21- letni mieszkaniec Łomży. Mężczyzna przyznał się do popełnionego czynu i wyraził wolę dobrowolnego poddania się karze.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę