Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 04 czerwca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radio.bialystok.pl

Akt oskarżenia w sprawie pobicia dyrektora Szpitala Wojewódzkiego w Łomży

Do sądu trafił akt oskarżenia przeciwko 28-letniemu mieszkańcowi Kolna Maciejowi K., któremu Prokuratura Okręgowa w Łomży zarzuciła pobicie byłego posła, a obecnie dyrektora Szpitala Wojewódzkiego w Łomży Mariana Jaszewskiego. Zdarzenie miało miejsce późnym wieczorem pod koniec czerwca, kiedy Marian Jaszewski w towarzystwie syna i kuzyna pojechali do klepu nocnego po papierosy. Jak powiedział prokurator Tadeusz Marek z Prokuratury w Łomży, przed sklepem dyrektor Jaszewski został zaatakowany przez Macieja K. i jego narzeczoną. Napadnięci mężczyźni doznali obrażeń ciała, a jednemu z nich zginęło 1500 złotych.


Oskarżeni nie przynali się do winy i twierdzą, że to oni zostali napadnięci przez dyrektora szpitala i jego towarzyszy. Za pobicie Maciejowi K. grozi do 5 lat pozbawienia wolności. Był on w przeszłości ścigany listem gończym za wyłudzenie z firmy ubezpieczeniowej odszkodowania za samochód. Pobicie dyrektora Jaszewskiego miało miejsca w kilka dni po tym jak Maciej K. opuścił areszt.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę