Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 13 lipca 2024 napisz DONOS@

Wystawa + Zabawa

18-go kwietnia Galerię odwiedziły dzieci z pierwszej klasy ze szkoły podstawowej nr 7. Dla wielu z nich była to pierwsza sposobność żeby zobaczyć na żywo wystawę malarstwa. Podczas spotkania dzieci nie tylko zapoznały się z warsztatem twórcy, poznały podstawowe pojęcia związane z budową obrazu, kompozycją czy zastosowaniem kolorów, ale same wcieliły się w artystów. Podczas wspólnej zabawy i malowania powstał ogromny bajecznie kolorowy obraz, który dzieci zabrały ze sobą do szkoły na pamiątkę.

 

Było to pierwsze spotkanie z nowego cyklu „Wystawa plus zabawa”. To nowa propozycja kierowana do przedszkoli i uczniów pierwszych klas szkół podstawowych. 45 minutowe zajęcia obejmują dwie części: pierwszą stanowi zwiedzanie aktualnej wystawy, drugą zabawy i konkursy. Dodatkowo istnieje możliwość zorganizowania zajęć okolicznościowych jak np. dzień dziecka, pierwszy dzień wiosny, karnawał, itp. Wszystkie zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanego pracownika i dostosowane do wieku i możliwości poznawczych grupy.

Propozycje Zajęć w Galerii to tylko część oferty edukacyjnej proponowanej przez Muzeum Północno-Mazowieckie w Łomży, skierowanej do grup zorganizowanych. Oprócz bloku związanego ze sztuką i technikami plastycznymi są do wyboru lekcje i warsztaty dotyczące archeologii, historii, etnografii.
Z pełną ofertą programową można zapoznać się na stronie Muzeum Północno-Mazowieckiego w zakładce  'lekcje muzealne', lub pod nr telefonu 86 216 28 16 i 86 216 41 00.

 

Grzegorz Gwizdon
pt, 20 kwietnia 2012 13:30
Data ostatniej edycji: pt, 20 kwietnia 2012 13:37:35

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę