Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 19 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Będzie więcej terenów inwestycyjnych w Łomży

Łomża przygotuje tereny dla przyszłych inwestorów. Miasto będzie mogło wykorzystać na to pieniądze z funduszy unijnych. Dzięki temu zagospodarowane będą nie wykorzystane do tej pory części miasta mówi Łukasz Czech z Biura Prasowego łomżyńskiego ratusza.

"Mają powierzchnię ponad 5 hektarów i leżą miedzy ulicami Wojska Polskiego, Ciepłą i Meblową. Wniosek przeszedł już weryfikację i jest na pierwszym miejscu na liście. Urzędnicy czekają teraz na decyzję Zarządu Województwa Podlaskiego. Po niej będzie można podpisać umowę na dofinansowanie i rozpocząć procedury związane z przetargiem" - dodaje Łukasz Czech.

Dzięki dofinansowaniu miasto będzie mogło kompleksowo przygotować nowe tereny. "Wartość tego projektu to ponad 24 miliony złotych. 15 będzie pochodziło z Regionalnego Programu Operacyjnego. Za te pieniądze wybudujemy drogi, sieci energetyczne i wodno-kanalizacyjne. To będzie gotowe miejsce, w którym inwestor może rozpocząć swoją działalność." - tłumaczy Łukasz Czech.

Zakończenie tej inwestycji zaplanowane jest na pierwszą połowę 2015 roku.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę