Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 01 marca 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Caritas rozda potrzebującym ponad 600 paczek

Kilkaset paczek z żywnością rozda we wtorek i środę łomżyńska kuchnia Caritas. Trafią do rodzin, które są w trudnej sytuacji finansowej. Osoby, które dzisiaj (3.04) przyszły do kuchni spotkały się także na symbolicznym śniadaniu wielkanocnym - mówi dyrektor Caritas Łomża, ksiądz Andrzej Mikucki.

"Wydajemy paczki naszym podopiecznym, którzy na co dzień korzystają z kuchni Caritas. Podczas ostatniej zbiórki żywności udało się zebrać ok. 10 ton żywności na terenie całej diecezji łomżyńskiej. Tylko tutaj wydamy ponad 600 paczek" - podkreśla.

W paczkach są produkty spożywcze, a także słodycze dla dzieci. "Dzięki temu święta będą trochę weselsze" - mówi jedna z pań, która przyszła do kuchni Caritas.

Żywność, która trafiła do paczek była zbierana w 30 parafiach. W kweście wzięło udział prawie 1000 wolontariuszy.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę