Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 14 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radio.bialystok.pl

Rekordową ilość narkotyków przechwycili policjanci z Wysokiego Mazowieckiego

Cztery osoby podejrzane o handel narkotykami zatrzymali policjanci z Wysokiego Mazowieckiego i Centralnego Biura Śledczego. Mężczyźni mieli przy sobie około 5 tysięcy działek amfetaminy i marihuany. Zostali zatrzymani podczas gdy wyjmowali narkotyki ze skrytki w lesie. Policjanci wartość narkotyków oceniają wstępnie na 27 tysięcy złotych. To najwieksza ilość narkotyków znaleziona przez podlaską policję przy handlarzach w ostatnich dwóch latach. Zatrzymani to mężczyżni w wieku 20 - 22 lat. Dwóch z nich było wczesniej podejrzanych o handel narkotykami.


Wszyscy są teraz przesłuchiwani przez policję, potem trafią do prokuratury, która prawdopodobnie zastosuje wobec nich areszt tymczasowy. Za posiadanie dużej ilości narkotyków grozi kara do 5 lat więzienia, za handel nawet do 10 lat.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę