Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 26 maja 2024 napisz DONOS@

Niewybuch na Nowogrodzkiej

Najprawdopodobniej niewybuch z czasów II wojny światowej znaleźli robotnicy w trakcie robót ziemnych. Pocisk do czasu przyjazdu saperów z Jednostki Wojskowej w Orzyszu zabezpieczony został przez łomżyńskich policjantów.

Dzisiaj po godzinie 9.30 dyżurny łomżyńskiej Policji poinformowany został, że na ulicy Nowogrodzkiej znaleziono pocisk  moździerzowy z czasów II wojny światowej - podaje Urszula Brulińska z KMP w Łomży. -  Policjanci do czasu przyjazdu saperów zabezpieczali niebezpieczne znalezisko. Po przyjeździe saperów z Jednostki Wojskowej w Orzyszu to oni zajmą się niewybuchem.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę