Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 09 marca 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Poseł Lech Antoni Kołakowski otworzył biuro w Zambrowie

Biuro poselskie otworzył w środę (07.03) w Zambrowie poseł Lech Antoni Kołakowski. "Jest to zarówno forma podziękowania mieszkańcom tego regionu za głosy oddane w wyborach, ale są także powody sentymentalne" - wyjaśnia parlamentarzysta.

To w Zambrowie spędził swoje dzieciństwo i tu rozpoczął edukację w szkole podstawowej. "Nie jest to ostatnie biuro poselskie w tej kadencji" - zapowiada Lech Kołakowski. Jeszcze w marcu podobne biuro otwarte zostanie w Kolnie, a nieco później w Wysokiem Mazowieckiem. Razem z siedzibą w Łomży będzie to sieć służąca mieszkańcom czterech powiatów Ziemi Łomżyńskiej, gdzie będą mogli przyjść ze swoimi problemami lub skorzystać z pomocy prawnej.

Biuro w Zambrowie mieści się w budynku Zambrowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej przy ul. Prymasa Wyszyńskiego 3A i od wtorku do piątku czynne jest w godz. 9:00-15:00, a w poniedziałki do 17:00.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę