Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 26 września 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radio.bialystok.pl

Łomżyński szpital podpisał umowę tylko na miesiąc

Tylko na miesiąc szpital w Łomży podpisał umowę z Podlaskim Oddziałem Narodowego Funduszu Zdrowia na leczenie pacjentów w przyszłym roku. Powód to oczywiście pieniądze. Strony nie doszły do porozumienia odnośnie cen usług medycznych. W tym roku za tzw. punkt NFZ płaci łomżyńskiemu szpitalowi 9,80 zł., a w przyszłym roku ma być tylko 9,65 zł. I na takiej stawce właśnie stanęło podczas kontynuowanych dziś rozmów. Ponieważ dla szpitala są to za małe pieniądze, kontrakt podpisano na razie na miesiac.

Wczoraj natomiast podpisano umowę na leczenie pacjentów w przyszpitalnych poradniach specjalistycznych. (...)
230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę