Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 17 czerwca 2021 napisz DONOS@

Salon pod Gontem

GONT-marzec-2012-www.jpg

Gość wieczoru – Jarosław Antoniuk, od 18 lat dyrektor łomżyńskiej sceny lalkowej, przybliżył uczestnikom spotkania dzieje, założonej w 1987 roku, instytucji. Opowiadał o pionierskich latach w siedzibie, przy ul. Sadowej i o przeprowadzce (w 2002 roku) do nowego lokum, znajdującego się w byłej strażnicy Ochotniczej Straży Pożarnej, a także o tym, że przez 25 lat Teatr przeszedł długą drogę, znaczoną licznymi przedstawieniami, udziałem w festiwalach i przeglądach, gościnnymi występami na deskach teatrów polskich i europejskich, wystawami, koncertami, recitalami oraz kolejnymi edycjami Międzynarodowego Festiwalu Teatralnego „Walizka”. Uczestnicy spotkania poznali także kulisy realizacji spektakli reżyserowanych przez Jarosława Antoniuka ( m.in.: „ Dziejby leśnej”, „Były sobie świnki trzy”, „Sklepu z zabawkami”, „Opowieści o Lejzorku Rojtszwańcu”). Z okazji jubileuszu 25 – lecia życzymy Teatrowi i jego zespołowi dobrej kondycji na długie lata.
Grzegorz Gwizdon
cz, 01 marca 2012 10:58
Data ostatniej edycji: wt, 13 marca 2012 12:48:42

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę