Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 03 marca 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Łomża: dwie osoby zatrzymane w związku ze śmiercią 64-letniego mężczyzny

Główne zdjęcie
fot. archiwum

Policjanci zatrzymali dwie osoby podejrzewane o napad na 64-letniego mieszkańca Łomży. Na początku lutego ciało mężczyzny znaleźli pracownicy hurtowni, w której pracował jako nocny stróż. Miał obrażenia głowy, ale wstępne wyniki sekcji wskazywały, że zmarł na zawał serca.

"Według najnowszych ustaleń prokuratury mężczyzna został wcześniej pobity, ale nie było to bezpośrednią przyczyną śmierci" - mówi prokurator rejonowy Dariusz Błażejczyk. Informuje też, że w nocy na terenie hurtowni doszło do napadu. Poszkodowany stracił portfel, dokumenty i telefon komórkowy. Śledczy sprawdzą, czy obie sprawy są ze sobą powiązane.

W związku z napadem policjanci zatrzymali dwie osoby. "Są to dwudziestokilkuletni młodzi mężczyźni. Usłyszeli zarzuty dokonania napadu rabunkowego z użyciem noża" - mówi prokurator Błażejczyk. Dodaje, że jeden z nich został już tymczasowo aresztowany.

Mężczyznom grożą kary więzienia od 3 do 15 lat.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę